Referencie

Do škôlky Vilka naša dcéra začala chodiť až posledný rok, kedy som intenzívne riešila, ako zabezpeciť pre ňu dobrú predškolskú prípravu. S pani riaditeľkou Katkou sme sa poznali osobne a bola som si úplne istá, že moja dcéra je v dobrých rukách.
A všetko sa mi následne aj potvrdilo a to pozitívnym ohlasom prváckej pani uciteľky, keď už nastúpila dcéra v septembri do školy. S dcérou v prvej triede neboli žiadne problémy, presne vedela, čo sa od nej očakáva, čo je jej zodpovednosť, ako sa má správať, ako udrazať pozornosť a sústrediť sa a hlavne, že treba dodržiavať určité pravidlá a spĺňať úlohy, ktoré zadáva pani učiteľka. Čiže škola ju absolútne neprekvapila a ani nestresovala a nábeh od začiatku školského roka ako aj priebeh počas roka bol úplne bezproblémový.  Osobne si myslím, že to bolo veľmi dobrou prípravou a kvalitnou prácou, ktorú odviedla pani učiteľka Majka  v škôlke Vilka. Majka mala na starosti v škôlke predškolákov a veľmi intenzívne, cielene a systematicky ich na to, čo sa bude diať v škole, pripravovala a celý rok s nimi na tom pracovala, aby boli na školu pripravení. 

Ďalšie pozitívum, čo ma osobne prekvapilo, bola metóda výučby angličtiny v škôlke - Jolly Phonics. Deti sa s touto metódou zoznámili a učili týmto hravým a nenásilným spôsobom angličtinu počas celého roka. Ku koncu roka v škôlke dcéra sama prirodzene prišla na to, že spájaním hlások sa postupne dopracuje k čítaniu a veľmi jej to pomohlo  k vlastnemu  poznaniu "Ako sa to vlastne číta". Čiže už pred príchodom do školy sa naučila čítať a to nielen po anglicky, ale dokonca aj po slovensky. Trúfam si povedať, že to bola práve metóda Jolly Phonics, vďaka ktorej si vylepšila angličtinu na takú úroveň, že bez toho, aby vedela alebo poznala slovíčko, ho bez problémov prečíta v správnom znení v angličtine a so správnym prízvukom.  A z týchto nadobutnutých vedomostí, naďalej ťaží na hodinách angličtiny v škole. 
Takže za mňa ako rodiča len toľko, že v škôlke Vilka nielenže chcú robiť veci, ale aj vedia, ako ich robiť.
Alexandra Belicová, mamina dcéry Bianci
 
Ak hľadáte kvalitu, spokojnosť, najlepšie pani učiteľky a ak vám záleží na predškolskej príprave vášho dieťatka, Škôlka Vilka je tou správnou voľbou. Vrele odporúčam! Považujem túto škôlku za TOP v Bratislave v prístupe k deťom aj rodičom.
rodič, dieťa v škôlke od r.2015
 
Veľmi dobre prepracované vzdelávanie a príprava do školy, príjemné a šikovné pani učiteľky, kvalitné vybavenie škôlky, kvalitná zdravá strava, veľké množstvo rôznych záujmových krúžkov, príjemný vonkajší dvor, aktivity počas celého roka....
rodič, dieťa v škôlke od mája 2016

So škôlkou sme sa zžili celá rodina. Dcéra sa rýchlo adaptovala, personál je veľmi slušný, príjemný, komunikatívny a ochotný, na čele s pani riaditeľkou. Výborná starostlivosť, hygiena, aktivity, pitný režim. Nám obzvlášť záležalo na strave a aj tá je tu mimoriadne dobrá a pestrá. Oceňujem každodenné informovanie o dieťati a prítomnosť internej logopedičky. Od nástupu do škôlky sa dcéra rozhovorila a veľmi sa zlepšila aj v samoobslužných činnostiach. Je vidieť, že má rada pani učiteľky, aj deti v škôlke. 
Ester, dieťa v škôlke od septembra 2015

Syn chodí do škôlky od augusta minulého roku. So škôlkou sme maximálne spokojní. Ako s komunikáciou, tak s vedením škôlky, ako aj s jej zameraním na angličtinu a španielčinu. Jedným z našich kritérií bolo, aby sa náš syn stravoval racionálne a zdravo s prihliadnutím na vek, na čom si vedenie škôlky dáva naozaj záležať a my si to veľmi vážime. Malou "chybičkou krásy" pre nás bol počet pedagógov pre malinké detičky, to však už škôlka k našej 100% spokojnosti vyriešila. Aktuálni pedagógovia nášho syna sú vzdelané, usmievavé a hlavne trpezlivé pani učiteľky, čo pri dosť živej povahe nášho syna veľmi oceňujeme. Som veľmi rada, že sa na pedagógov a vedenie škôlky môžeme maximálne spoľahnúť, o tom viac, že náš syn mal nedávno iba 2 roky a vieme, aké je to náročné s tak malými detičkami. Keď sa vyskytne akýkoľvek problém, napr. zdravotný, hneď nás rodičov informujú o aktuálnom stave nášho dieťaťa. Ďakujeme. 
rodič, syn v škôlke od augusta 2015

Škôlka Vilka je úžasné zoskupenie správnych, empatických, usmiatych, ochotných a veľmi milých pani učiteliek. Výborná informovanosť o ratolesti počas pobytu v škôlke:) Aj keď už nie sme jej súčasťou, veľmi rada na túto škôlku spomínam a vrele odporúčam. 
rodič, dieťa v škôlke počas roku 2014

Škôlka Vilka bola skvelá voľba - rozhodli u nás referencie, personál, strava a poloha. Dôraz na individuálny prístup a aktívnu prácu s deťmi, jazykové benefity, výborná strava, množstvo krúžkov a bohatý program. Dôležité je tiež, že škôlka dôrazne dbá na hygienu a monitoruje zdravotný stav detí kvôli zníženiu chorobnosti v škôlke. Náš Miško sa adaptoval do 2 mesiacov, výrazne pokročil najmä v socializácii a rečových schopnostiach. Mladšia Zuzka nastúpi v septembri 2015.
rodič, dieťa v škôlke od 2013 do 2015

Škôlku Vilku odporúčam všetkým rodičom, ktorí majú záujem svoje dieťa zveriť odborníkom po výchovnej, vzdelávacej aj jazykovej stránke. ďeťom je venovaná maximálna pozornosť vo všetkých oblastiach - stravy, záujmov, osobného vývoja každého dieťatka. Učiteľky sú ozaj výborné, profesionálne, my sme mali možnosť byť s Jankou, Majkou a Katkou. Dcéra sa tam vrátila na pár dní v lete cez prázdniny a bola opäť veľmi spokojná. Oceňujem snahu Katky - p. riaditeľky o zveľadenie priestorov škôlky, ktorá od začiatku ako sme ju začali navštevovať, prešla neuveriteľnými zmenami, investovala do týchto aktivít veľa svojho času a financií, iniciovala skutočne zaujímavé aktivity pre deti a spolupracuje skutočne so skvelými učiteľkami:) Ďakujeme a radi sa opäť vrátime !!!
rodič, dieťa v škôlke od 2012 do 2014