Naša balónová party

Poznáte to, niekedy veci nevyjdu presne tak, ako ste si plánovali. Náš plán bol, aby pani učiteľky v deň našej piatkovej party pokreslili a popísali balóny želaniami toho, čo by chceli, aby ich tento školský rok na ich ceste sprevádzalo.
Hovorili sme o dobrom zdraví, dobrej nálade, usmievavých tváričkách a spokojných detičkách. Potom tieto priania na balónoch mali pani učiteľky spoločne s deťmi vypúšťať do neba.
Plány sú plány a realita sa nakoniec zvrtla úplne inak..
Celé popoludnie sa ale nieslo vo veľmi príjemnej, uvoľnenej atmosfére a vyzeralo to tak, že sme sa všetci dobre cítili a zabavili. Balóny sa nám spolu s deťmi rozutekali po átriu a vypúšťali sme ich nakoniec na odpočítavanie pani riaditeľky Katky s dobrou myšlienkou a vzrušením tak typickým pre deti.
Veríme, že dobrá myšlienka sa nám vráti späť v podobe pokojného a plynulého školského roku.

Chceme vám všetkým z celého srdca poďakovať za to, že ste si vo svojich zaneprázdnených životoch našli čas a pár hodín strávili s nami. Bolo veľmi príjemné vidieť, ako sa stretli starí známi a zoznamovali sa nové tváre. Detičky a dokonca aj niekoľko rodičov nám zabavili dievčatá z Cirkus-Kus a výborný gulášik nám navaril Roman z KF Profi - zjedol sa úplne komplet celý (25 litrov), to znamená, že vám asi naozaj chutil :).

V neposlednom rade vám ale chceme veľmi poďakovať za dobrovoľné vstupné, ktoré sme vyzbierali ako Dobrý skutok pre malého Janka Mravíka, ktorý nemal toľko šťastia ako drvivá väčšina našich detí, ktoré sa narodili bez vážnych ochorení a obmedzení. Vďaka vašej štedrosti sa nám na vašich príspevkoch podarilo vyzbierať úžasných 276 EUR, za čo vám patrí obrovské ĎAKUJEM. Pani riaditeľka sa rozhodla doložiť ešte niekoľko Eur a k Janíčkovi tak nakoniec od všetkých vilkáčov poputuje finančný dar v hodnote 400 EUR, ktorým sa kúpa kyslíkového koncentrátora výrazne priblížila, čo znamená, že malý Janko snáď čoskoro bude môcť začať podpornú kyslíkovú terapiu.

Ešte raz vám ďakujeme za čarovné popoludnie, ktoré sa nám spoločne podarilo vykúzliť a do nového školského roku si spoločne zaželajme, nech je naše zdravie pevné, pani učiteľky spokojné a šťastné, vaše detičky nech sa u nás cítia ako doma, nezhody nech zažehnáme v zárodku, a nech spoločne vytvoríme veľa dobrého. Tak, aby sme si na konci školského roka mohli povedať, že tento rok bol fantastický a naozaj stál za to.

Späť